30.09.2012
Ucieczka od samotności...
Moją ucieczką od samotności jest fotografia, to jej poświęcam wolny czas.. czasem nawet nie wiem kiedy mija kolejna godzina spędzona z obiektywem skierowanym na przyrodę, ludzi ich emocje.. to smutne chcąc tak wiele w życiu robić, nie mieć nokogo z kim można by dzielić ten świat.. Wiem jedno mogę być samotny całe życie i wiem ze Ty mnie nie pozostawisz ani ja Ciebie FOTOGRAFIO.. pokazujesz nam emocje i świat dzięki Tobie tak wiele wiemy i dostrzegamy... 
Lubisz to?