Ucieczka od samotności... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Moją ucieczką od samotności jest fotografia, to jej poświęcam wolny czas.. czasem nawet nie wiem kiedy mija kolejna godzina spędzona z obiektywem skierowanym na przyrodę, ludzi ich emocje.. to smutne chcąc tak wiele w życiu robić, nie mieć nokogo z kim można by dzielić ten świat.. Wiem jedno mogę być samotny całe życie i wiem ze Ty mnie nie pozostawisz ani ja Ciebie FOTOGRAFIO.. pokazujesz nam emocje i świat dzięki Tobie tak wiele wiemy i dostrzegamy... 

Lubisz to?
konto usunięte
Czesc:*
2 Octombrie 2012
konto usunięte
Witaj w klubie też to mam :) moja odskocznia to fotografia
30 Septembrie 2012