Uśmiech najpiękniejszy co cieszy smutnego - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Zostawię wszystko za sobą
I pójdę nową drogą
Odkryje nowy świat
Choć wciąż mam mało lat
I zacznę wszystko od nowa
Rozpoczyna się moja droga
Osiągnę to, o czym marzę
Innym, co umie pokaże
I będę żyć tak jak chcę
W moim własnym małym świecie





 Uśmiech najpiękniejszy co cieszy smutnego


Szczęście to je dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.

Najpiękniej szy blask nie pochodzi z błysku błyskawicy, płomienia świecy czy na wet pro mienia słońca. Naj piękniej szy blask płynie pros to z ludzkiego serca...







Lubisz to?
rewelacyjne zdanie szczescie to jedyna rzecz ktora sie mnozy jesli sie ja dzieli :) true true :)
22 August 2012
konto usunięte
Uśmiech najpiękniejszy co cieszy smutnego
21 August 2012