Witajcie.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.09.2012

Witajcie..

"Mieć nadzieję to znaczy wierzyć, że można jeszcze przeżyć miłość." Tak często wątpimy, ja też już od dłuższego czasu nie wierzę że w moim życiu coś się zmieni, mija już kolejny rok, rok samotnego życia.. Może jestem ciężko dostępnym człowiekiem, zbyt zapracowanym, czasem mam wrażenie że wszystkie moje uczucia zostały gdzieś tam w przeszłości, pogubiły się w tej plątaninie życia.. Nie znam jutra i niech ono pozostanie tajemnicą..







                           Zdjęcie mojego autorstwa..




Lubisz to?
konto usunięte
zdjecie cudowne ;)
13 Octombrie 2012
konto usunięte
Piękne:)
3 Octombrie 2012
konto usunięte
Miłego dnia ;) Zdjęcie ładne ;)
29 Septembrie 2012