28.09.2012
Witajcie..
"Mieć nadzieję to znaczy wierzyć, że można jeszcze przeżyć miłość." Tak często wątpimy, ja też już od dłuższego czasu nie wierzę że w moim życiu coś się zmieni, mija już kolejny rok, rok samotnego życia.. Może jestem ciężko dostępnym człowiekiem, zbyt zapracowanym, czasem mam wrażenie że wszystkie moje uczucia zostały gdzieś tam w przeszłości, pogubiły się w tej plątaninie życia.. Nie znam jutra i niech ono pozostanie tajemnicą..
Zdjęcie mojego autorstwa..

Zdjęcie mojego autorstwa..

Lubisz to?