Witajcie.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.06.2012

Witajcie..

Jestem tu z wawi już od dawna i więdzę że nadal wielu z nas nie ma nikogo bliskiego, czasami coś się zmienia.. łączycie się w pary rozstajecie, ale mam nadzieję że każdy kolejny rozdział w waszym życiu przyniesie coś nowego, lepszego. Nie bójmy się żyć! Zapewne często słyszycie że czas leczy rany ktoś może sobie pomyśleć (łatwo mu powiedzieć, on nie jest sam itp) Ja z doświadczenia wiem że czas zabliźnia rany.. Nadchodzą wakacje czas gdy jest wiele okazji do spotkań, zawierania nowych znajomości.. życzę wam wielu sukcesów oraz więcej wiary w siebie :*

                                                                                Samotny..
Lubisz to?
konto usunięte
miło się słucha tych słów:)
14 Iunie 2012
konto usunięte
Również tego samego Ci życzę. :))
11 Iunie 2012
konto usunięte
dziękuje :) wybaczcie małą literówkę na początku :*
11 Iunie 2012