Witam. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

08.06.2012

Witam.

 Witam.

Sylwia jestem.
Mam 19 lat.



Lubię dubstep.
Uwielbiam używać wysublimowanego języka,
polemizować, konwersować i czasem strugać z siebie pawiana.
Poznałam już wiele ciekawych osobowości
na fotcę, więc mam nadzieje,że może i tu poznam.


Bye.
Lubisz to?
konto usunięte
no siemka ;)
10 Iunie 2012
konto usunięte
cześć :)
10 Iunie 2012
konto usunięte
no witaj fajna focia
10 Iunie 2012