23.08.2012
!!!Witam!!!
Witam wszystkich;) jestem Michał i mam 19 lat. Jestem z okolic Zamościa w woj.lubelskim. Moim hobby jest gotowanie i jazda na rowerze. Lubię każdą muzykę. Obecnie jestem singlem ;PMoże i nie jestem najprzystojniejszy ale za to mam dobre serce i głowe na karku:)
Lubisz to?
