Witam Dziubeczki :)) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***



Tak o to nastała noc i Marcie <czyli mi> sie nudzi ;D

   Pomazgram sobie trochę ,ponieważ dawnooo ,dawnooo ,dawnooo nie pisałam nic.:)

 

 

 

 

-W tej chwili jest 6,502,867,120 ludzi na świecie, a mi do szczęścia potrzebny jest tylko jeden.


Ludzie XXI wieku ściągają audiobooka,
oglądają House'a i udają, że nienawidzą,
a w nocy cierpią na miłość.




Jak tam Noc,Ranek,dzień mija?? ;D




Pozdrawiam Was Wszystkich :))



Lubisz to?
konto usunięte
Haha no tak czyżby spioch ??
28 Septembrie 2012
mi ranek jest nie do twarzy iz spie jak misiek xD
27 Septembrie 2012
konto usunięte
mi dobrze mija ranek:)
27 Septembrie 2012