27.09.2012
Witam Dziubeczki :))

Tak o to nastała noc i Marcie <czyli mi> sie nudzi ;D
Pomazgram sobie trochę ,ponieważ dawnooo ,dawnooo ,dawnooo nie pisałam nic.:)
-W tej chwili jest 6,502,867,120 ludzi na świecie, a mi do szczęścia potrzebny jest tylko jeden.
Ludzie XXI wieku ściągają audiobooka,
oglądają House'a i udają, że nienawidzą,
a w nocy cierpią na miłość.
Jak tam Noc,Ranek,dzień mija?? ;D
Pozdrawiam Was Wszystkich :))
Lubisz to?