14.06.2012
Witam.
Witam wszystkich.!
Jak wiadomo każdy z nas szuka miłości, nie każdy ją dostrzega, nie każdy ją doznaje.
Niektórzy mają miłość a w ogóle jej nie szanują.
Ja osobiście nie znalazłam się w tej grupie by kogoś znaleźć,dlatego że moim zdaniem szukanie miłości na siłe jest bezsensu ,ale też nie szukanie jej i nie próbowanie też nie ma sensu ,dlatego że w tedy nie będziemy wiedzieć czy omineliśmy coś w swoim życiu ważnego czy nie.
Ja pomiomo własnych stwierdzeń i rozmyśleń życzę każdemu z Was,byście w końcu znaleźli to co szukacie,tego uczucia które Was zgubiło,by ujrzało każdego człowieka w tym ciemnym tunelu i pokazało tą właściwą osobę na którą czekacie całe życie :)
PS. Sugerujcie się sercem ,a nie rozumem.
Nie patrzcie na wygląd lecz na duszę.
Wygląd przemija z wiatrem,a charakter zostaje do końca życia.
Lubisz to?