16.09.2012
Witam
Witam wszystkich,
właśnie zapisałam się do grupy, jestem nowa więc na początek przedstawie się.
A wiec mam na imię Angelika, mam 20 lat, pochodze z Kozienic.
Uwielbiam czytać książki głownie romanse,
interesuje się modą, dodatkami i tworze biżuterię.
Zapisałam się tu ponieważ ostatnio w moim zyciu wiele sie zmieniło,
niestety chyba na gorsze jak narazie.
Mam niestety mnóstwo problemów..
z chłopakiem, który nie jest mój a męcze sie juz z nim okolo 2 lat,
przeprowadziłam sie do Warszawy ze względu na prace i studia
i przez to straciłam kontakt z przyjaciółmi, nikogo tu nie znam i czuje sie samotna...
Swego czasu uczestniczyłam w pewnej grupie,
ale w pewnej chwili jakoś zabrakło mi na to czasu.
Rozmowy o problemach z osobami których nie znam są dla mnie łatwiejsze.
Dołaczyłam do was, bo wiem że w wielu grupach można sie poprostu wygadać i
otrzymać wsparcie.
a tego teraz mi brakuje.
Mam nadzieję, że rozumiecie i sama służę wsparciem i pomocą.

Pozdrawiam <3
właśnie zapisałam się do grupy, jestem nowa więc na początek przedstawie się.
A wiec mam na imię Angelika, mam 20 lat, pochodze z Kozienic.
Uwielbiam czytać książki głownie romanse,
interesuje się modą, dodatkami i tworze biżuterię.
Zapisałam się tu ponieważ ostatnio w moim zyciu wiele sie zmieniło,
niestety chyba na gorsze jak narazie.
Mam niestety mnóstwo problemów..
z chłopakiem, który nie jest mój a męcze sie juz z nim okolo 2 lat,
przeprowadziłam sie do Warszawy ze względu na prace i studia
i przez to straciłam kontakt z przyjaciółmi, nikogo tu nie znam i czuje sie samotna...
Swego czasu uczestniczyłam w pewnej grupie,
ale w pewnej chwili jakoś zabrakło mi na to czasu.
Rozmowy o problemach z osobami których nie znam są dla mnie łatwiejsze.
Dołaczyłam do was, bo wiem że w wielu grupach można sie poprostu wygadać i
otrzymać wsparcie.
a tego teraz mi brakuje.
Mam nadzieję, że rozumiecie i sama służę wsparciem i pomocą.

Pozdrawiam <3
Lubisz to?