Witam niewiasty - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.08.2012

Witam niewiasty

 Witam z tej strony Piotr.



         Jestem jaki jestem ... nie idealny-ale dobrze mi z tym bo wiem ze idealni ludzie nie istnieja.

Przezylem cos bardzo nie milego ale na zadjeciach tego nie widac ...

Ale to nic zlego ze to mnie spotkalo poniewaz to mnie duzo nauczylo(zycie uczy bardziej niz nauczyciel w szkole-i tego sie nie zapomina tak jak typowej nauki w szkole).
Wiem ze odpowiedzalnych dziewczyn/kobiet jest nieduzo wiecej niz hydraulikow na pustyni.

Nie przecze ze chcialbym poznac ... ale nie na sile ... nie bede sie prosil ... bo lepiej jest mi byc samemu niz byc z nia po to aby byc.
Pozdrawiam wszystkich i zycze duzo ale to duzo zdrowia bo gdy ono bedzie to bedzie rowniez szczescie.

                                                                          


                                                                                                      

Lubisz to?
konto usunięte
Realne!
13 August 2012
konto usunięte
interesujące :)
13 August 2012