...Samotność... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

19.08.2012

...Samotność...

                                               Człowiek może wytrzymać tydzień bez picia,  


                                   dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, 

                    ale nie może znieść samotności. To najgorsza udręka, najcięższa tortura. 





Lubisz to?
konto usunięte
nie zgadzam sie .
29 August 2012
konto usunięte
samotność a bycie samemu podobnie brzmi a co innego oznacza
20 August 2012
konto usunięte
ktoś mądrzejszy powiedział "Samotność nie ma nic wspólnego z brakiem towarzystwa"
20 August 2012