;((( przygarnie ktos me serduszko..??? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Przygarnie ktos kiedyś wkoncu moje serduszko???;>
Dopiero pol roku jestem sama a tak mi ciezko byciu samotnej:(((
Gdy patrze tak na zakochane pary to az smutno sie w serduszku robi....
Brak mi drugiej polowki...
Aczkolwiek moj zwiazek dal mi popalic...
Lubisz to?
konto usunięte
Żyj pełnią życia, gdy ratowano mi życie po ciężkim wypadku mój "chłopak"' zabawiał się z inną laską miał mnie gdzieś.. Więc twierdzę iż bycie samym jest ZAYYYEBISTE po co ten fałsz bijący z ich oczu:>. Baw się swoimi dniami;>. I miej gdzieś facetów;)
25 Iunie 2012
konto usunięte
to prawda ja też jestem sama no wiadomo że ciężko ale nie szukam na siłe chłopaka bo to i tak nic nie da;)
18 Iunie 2012
konto usunięte
Rozumiem cię, ale rany się zagoją i znajdziesz w końcu swego księcia z bajki :)
18 Iunie 2012