bez drugiej połowy jest do kitu!!!! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

ja go chciałam on mnie nie i to jest właśnie ten senk:(
Lubisz to?
konto usunięte
Zalezy jak patrzec:) Kiedys nie obchodziła nas duga połowa..żyliśmy beztrosko...z wiekiem to sie zmienia kazdy z nas znahdzie...druga połowke po wielu łzach :0bedziemy sczesliwi:*
14 Octombrie 2009
Nom niestety ale tak bywa=[
27 Noiembrie 2008