13.07.2012
bezskutecznie szukam drugiej połowy:(
witam. poszukuje drugiej połówki która da wytchnienie moim rozgoryczałym uczuciom i emocjom.
Gdyby jakąś dziewczyna zechciała posiadać możność bycia zainteresowaną to zapraszam na mój profil....
czekam niecierpliwie i pozdrawiam założyciela grupy:D
Lubisz to?
