bezskutecznie szukam drugiej połowy:( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

witam. poszukuje drugiej połówki która da wytchnienie moim rozgoryczałym uczuciom i emocjom.

Gdyby jakąś dziewczyna zechciała posiadać możność bycia zainteresowaną to zapraszam na mój profil....

czekam niecierpliwie i pozdrawiam założyciela grupy:D

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
zgadzam sie;) na pewno sie znajdzie; )
13 Iulie 2012
konto usunięte
kiedyś się znajdzie ta Twoja druga połówka;))
13 Iulie 2012