23.08.2012
blog moj nr 4....
W sumie dzień jak codzień nie ma co pisać.... Grand Derbi dziś! Mykam do Kuzyna... Oby Barcelona nie wygrała....
Obrazek i cytat ode mnie....

"Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna." T. z A.
Obrazek i cytat ode mnie....

"Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna." T. z A.
Lubisz to?