blog moj nr 4.... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

23.08.2012

blog moj nr 4....

W sumie dzień jak codzień nie ma co pisać.... Grand Derbi dziś! Mykam do Kuzyna... Oby Barcelona nie wygrała....
Obrazek i cytat ode mnie....



"Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego, chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego jest mężczyzna." T. z A.
Lubisz to?
konto usunięte
a jednak.
28 August 2012
konto usunięte
No a jednak Barca wygrała ;))
24 August 2012