08.06.2012
boli..
Bądź kimś, kto usiądzie obok i wysłucha mnie bez otwarcia ust.
bądź kimś, kto przytuli, gdy zobaczy chwiejącą się łzę na koniuszku mojej rzęsy.
bądź kimś, kto zawsze będzie po mojej stronie,
chociażbym dokonywała najgorszych decyzji i robiła największe błędy świata. <3
Ja tylko znów chcę cię mieć przy sobie...
Kocham..
Lubisz to?