c.d.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

20.08.2012

c.d..

Przestańcie tak smutać w Blogach bo :haft: sie chce...
Gorzej w tej grupie niz na pogrzebie... Każdy przygnebiony -.-
To tyle odemnie...
Cytat i obrazek na zakończenie 

"- [...] uśmiech [...] jest dla ludzi szczęśliwych.
- I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. [...] Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz.."
E-E.S.
Lubisz to?
konto usunięte
d83dde03
21 August 2012
konto usunięte
tak?.,
21 August 2012
konto usunięte
:) Z uśmiechem każdemu do twarzy:)
21 August 2012