20.08.2012
c.d..
Przestańcie tak smutać w Blogach bo
sie chce...
Gorzej w tej grupie niz na pogrzebie... Każdy przygnebiony -.-
To tyle odemnie...
Cytat i obrazek na zakończenie

"- [...] uśmiech [...] jest dla ludzi szczęśliwych.
- I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. [...] Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz.." E-E.S.
sie chce... Gorzej w tej grupie niz na pogrzebie... Każdy przygnebiony -.-
To tyle odemnie...
Cytat i obrazek na zakończenie

"- [...] uśmiech [...] jest dla ludzi szczęśliwych.
- I tu się mylisz. Bo właśnie uśmiech daje szczęście. [...] Spróbuj się uśmiechnąć, to zobaczysz.." E-E.S.
Lubisz to?
