06.09.2012
chwila refleksji :)
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się, że czekali na siebie całe życie




Ci, którzy są wierni, znają rozkosze miłości; niewierni znają tragedie miłości.




Miłość jest kombinacją podziwu,
szacunku i namiętności.
Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć,
to nie ma co robić szumu.
Jeśli dwa, to może nie jest to mistrzostwo świata,
ale blisko .
A jeśli wszystkie trzy,
to śmierć jest już niepotrzebna:
trafiłaś do nieba za życia.
[ Wiliam Wharton ]




Pierwsze weschnienie miłości
to ostatnie westchnienie rozumu.
[ Kornel Makuszyński ]




Jeśli kochasz zrob wszystko zeby tego nie stracić i módl się że ktoś czuje podobnie.
(JA) xD
glowa do gory poszukiwacze miłości :)
nasze serduszka nie są gorsze przez to że są samotne :)
a okazuje się, że czekali na siebie całe życie




Ci, którzy są wierni, znają rozkosze miłości; niewierni znają tragedie miłości.




Miłość jest kombinacją podziwu,
szacunku i namiętności.
Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć,
to nie ma co robić szumu.
Jeśli dwa, to może nie jest to mistrzostwo świata,
ale blisko .
A jeśli wszystkie trzy,
to śmierć jest już niepotrzebna:
trafiłaś do nieba za życia.
[ Wiliam Wharton ]




Pierwsze weschnienie miłości
to ostatnie westchnienie rozumu.
[ Kornel Makuszyński ]




Jeśli kochasz zrob wszystko zeby tego nie stracić i módl się że ktoś czuje podobnie.
(JA) xD
glowa do gory poszukiwacze miłości :)
nasze serduszka nie są gorsze przez to że są samotne :)
Lubisz to?
