chwila refleksji :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

06.09.2012

chwila refleksji :)

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
 a okazuje się, że czekali na siebie całe życie




Ci, którzy są wierni, znają rozkosze miłości; niewierni znają tragedie miłości. 



Miłość jest kombinacją podziwu,
szacunku i namiętności.
Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć,
to nie ma co robić szumu.
Jeśli dwa, to może nie jest to mistrzostwo świata,
ale blisko .
A jeśli wszystkie trzy,
to śmierć jest już niepotrzebna:
trafiłaś do nieba za życia.
[ Wiliam Wharton ]



Pierwsze weschnienie miłości
to ostatnie westchnienie rozumu.
[ Kornel Makuszyński ]



Jeśli kochasz zrob wszystko zeby tego nie stracić i módl się że ktoś czuje podobnie.
(JA)  xD

glowa do gory  poszukiwacze miłości :) 
nasze serduszka nie są gorsze przez to że są samotne :)
Lubisz to?
konto usunięte
:swir:
9 Septembrie 2012
ale jest nas naprawde sporo... ja wierze ze beda i sa tacy ludzie dla ktorych milosc jest najwazniejsza... ze trzeba jej szukac i nie pozwolic odejsc ze bez niej zycie jest puste jak wydmuszka... i ze dla milosci zyje z nadzieja ze trafie na kogos kt
6 Septembrie 2012
konto usunięte
ale miłości opisywanej w książkach powieściach romansach już chyba nie... może kiedyś ludzie mieli inne pojęcie miłości
6 Septembrie 2012