30.07.2012
czekolina19
Wiesz co jest w tym wszystkich najzabawniejsze. ? To, że myśleliśmy, że nam się uda.
Jak mam komuś zaufać , chcę mieć do niego pewność, a ty ? Weź nie pierdol , bo znasz mnie tylko z zewnątrz.
Musisz zrozumieć że spotka Cię kara poczekam aż zatęsknisz wtedy powiem ci S********j
Polecam nutke: Jula-Nie zatrzymasz mnie .
Jak mam komuś zaufać , chcę mieć do niego pewność, a ty ? Weź nie pierdol , bo znasz mnie tylko z zewnątrz.
Musisz zrozumieć że spotka Cię kara poczekam aż zatęsknisz wtedy powiem ci S********j
Polecam nutke: Jula-Nie zatrzymasz mnie .
Lubisz to?
