06.09.2012
czekolina19
w życiu nic nie jest proste . musisz walczyć o to co kochasz . jedno przemija , drugie przychodzi . ale my jesteśmy tylko ludźmi . ludźmi , którzy pragną odrobiny szaleństwa , odrobiny przygody . pragną , aby to życie przeżyć jak najlepiej . człowiek powinien tęsknić , kochać , pragnąć , ale nigdy nie powinien z tych powodów cierpieć .
Ból sprawia, że stajemy się silniejsi. Łzy sprawiają, że jesteśmy dzielniejsi. Złamane serce sprawia, że stajemy się rozsądniejsi. Więc dziękuję przeszłości za lepszą przyszłość .
mówią że szczęście dostaje ten kto go nie szuka. Ale ile można czekać w niepewności. W końcu trzeba podnieść dupe, ogarnąć się i poszukać tego chodzącego szczęścia z cudownymi oczami i słodkim zapachem perfum.
Polecam nutke: Kasia Gomoła- Czekam :)
Ból sprawia, że stajemy się silniejsi. Łzy sprawiają, że jesteśmy dzielniejsi. Złamane serce sprawia, że stajemy się rozsądniejsi. Więc dziękuję przeszłości za lepszą przyszłość .
mówią że szczęście dostaje ten kto go nie szuka. Ale ile można czekać w niepewności. W końcu trzeba podnieść dupe, ogarnąć się i poszukać tego chodzącego szczęścia z cudownymi oczami i słodkim zapachem perfum.
Polecam nutke: Kasia Gomoła- Czekam :)
Lubisz to?
