czesc - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13.07.2012

czesc

Hej wszystkim ;)

Jak tam wam mijaja wakacje ?

U mnie w koncu jakas letnia pogoda, sloneczko wyszlo cieplutko jest ;d
Mam nadzieje, ze sie tak utrzyma juz bo normalnie mam dosc deszczu;)

Od trzech miesiecy mieszkam w Anglii i ciegle siedze w domu bo jeszcze nikogo nie znam, dobijajace to jest;/
Jeszcze problem w tym, ze jezyk znam slabo i nawet na miescie sie z nikim nie dogadam.;/
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
to fajnie masz, w angielskim sie podszkolisz
15 Iulie 2012