13.07.2012
czesc
Hej wszystkim ;)
Jak tam wam mijaja wakacje ?
U mnie w koncu jakas letnia pogoda, sloneczko wyszlo cieplutko jest ;d
Mam nadzieje, ze sie tak utrzyma juz bo normalnie mam dosc deszczu;)
Od trzech miesiecy mieszkam w Anglii i ciegle siedze w domu bo jeszcze nikogo nie znam, dobijajace to jest;/
Jeszcze problem w tym, ze jezyk znam slabo i nawet na miescie sie z nikim nie dogadam.;/
Jak tam wam mijaja wakacje ?
U mnie w koncu jakas letnia pogoda, sloneczko wyszlo cieplutko jest ;d
Mam nadzieje, ze sie tak utrzyma juz bo normalnie mam dosc deszczu;)
Od trzech miesiecy mieszkam w Anglii i ciegle siedze w domu bo jeszcze nikogo nie znam, dobijajace to jest;/
Jeszcze problem w tym, ze jezyk znam slabo i nawet na miescie sie z nikim nie dogadam.;/
Lubisz to?
