część II : - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

22.08.2012

część II :

" -Termit jesteś młody i nie jestem pewien, czy zrozumiesz to, co powiem, ale  to moja złota myśl :
"bez serca wszytsko traci sens". Może to być bogini miłości, możesz mieć z nią tak kosmiczny seks, na jaki Cię tylko
fizycznie stać, ale kiedy jest już po wszystkim i zaczynasz myśleć o czymś do zjedzenia albo o papierosie,albo o tym, co z nią teraz począć, leżysz po prostu w łóżku z kobietą, która znaczy dla ciebie nie wiele więcej niż pilot do twojego telewizora. Miłość to nie jest narzędzie, tak samo nie jest nim serce kobiety.
 - A skąd to wiesz? Powiedziałeś przed chwilą że kochałeś tylko jedną kobiet. Ja myśle, że trzeba przetestować
kilka aut, zanim kupi się jakiś.
 - Możesz wierzyć w takie bzdury jeżeli chces, ale gdy pracujesz dla banku, nie padasz fauszywek, żeby poznać orginał. Uczysz się na orginałąch , żeby poznać podrókę."
Lubisz to?