część I : - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

21.08.2012

część I :

"Życie jest w drodze do śmierci przechodnim półcieniem, nędznym aktorem, który swoją rolę, przez parę godzin wygrawszy na scenie, w nicość przepada-powieścią idioty, głośną, wrzaskliwą, a nic nieznaczącą."
Lubisz to?
konto usunięte
fajne*
23 August 2012
konto usunięte
faje;p
23 August 2012