czując samotność.,.. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Czując samotność, czując niechęć do siebie, czując, że nikogo już nie obchodzisz. Chcesz coś w sobie zmienić, aby było inaczej, żebyś w końcu zaczęła ufać i kochać naprawdę, lecz nikt nie wie jakie to jest trudne, nikt nie rozumie, że cierpisz przez to bardzo, że nocami nie umiesz powstrzymać płaczu myśląc o tym, zamykasz się w sobie, bo nie chcesz by ktoś Cię zranił.



Lubisz to?
konto usunięte
Fajne .
29 August 2012