dla wszystkich samotnych serduszek :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

 Bo to manewry szczęścia skarbie

Nie radziłam sobie z inetnsywnością tego uczucia.

Wykańczam skurwysynów precyzyjnie


To nieważne ile było porażek , pomyśl ile jeszcze w życiu czeka cię zwycięstw .

wiesz dlaczego wybrałam Jego? bo zdecydowanie wolę zapach perfum niż papierosów i taniej wódki .

Najpierw trzeba stracić panowanie nad sobą, by racjonalnie ocenić, co się właściwie straciło.

w innej przestrzeni, w księdze przeznaczeń pleciemy wspólną historię wbrew przeznaczeniu.

Moje serce bije zupełnie bez sensu..

Bądź przy mnie gdy będzie naprawdę źle. Gdy wszystko będzie się sypało.

Fikcyjna zabawa, pełna klęsk i porażek, nazywana potocznie życiem.

normalny uśmiech, banalne spojrzenie, a jednak coś wyjątkowego.


Od zawsze szukałam ramion mężczyzny, w których mogłabym się schować, mając gorszy dzień. Zawsze chciałam czuć się bezpiecznie. Nie pytaj więc jak się czuję dzisiaj. Jeszcze go nie znalazłam.



Lubisz to?
Chciałbym tak jak na drugim i trzecim obrazkud83dde18
9 Septembrie 2012
konto usunięte
:swir:
9 Septembrie 2012
konto usunięte
Od zawsze szukałam ramion mężczyzny, w których mogłabym się schować, mając gorszy dzień. Zawsze chciałam czuć się bezpiecznie. Nie pytaj więc jak się czuję dzisiaj. Jeszcze go nie znalazłam.
8 Septembrie 2012