27.08.2012
doris .
Siemka .
I jak tam wam mija czas ? ; d .
U mnie deszczowo na maxaaaa ; C .
I przynudzam na maksa '; o .
I tak jakoś smutno ; C ale cii ; x .
Miłego . ; *
I jak tam wam mija czas ? ; d .
U mnie deszczowo na maxaaaa ; C .
I przynudzam na maksa '; o .
I tak jakoś smutno ; C ale cii ; x .
Miłego . ; *
Lubisz to?