doris . - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

27.08.2012

doris .

Siemka . 
I jak tam wam mija czas ? ; d . 
U mnie deszczowo na maxaaaa ; C . 
I przynudzam na maksa '; o . 
I tak jakoś smutno ; C ale cii ; x .
Miłego . ; * 
Lubisz to?
ano czasem jest troszke nudnawo:P szczegolnie samemu
30 August 2012
konto usunięte
no nie tylko ty : D . dobrze mija tylko koniec wakacji juz .
28 August 2012
konto usunięte
pomału *
27 August 2012