dzin chłopaka!!! - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

15.09.2012

dzin chłopaka!!!

no właśnie. wiem ze wiekszość to samotne serduszka. ja kiedys tez nim bylam ale od dluzszego juz czasu to sie zmienilo i brakuje mi pomysłów na dzien chłopaka. moze wy macie pomysł co kupic albo zroic chlopakowi albo wy chłopcy macie pomysl co chcielibyscie dostac od dziewczyny. bo takie pomysly jak perfumy, koszulka, ramka ze zdjeciem, kubek i poduszka z moim zdjeciem, juz przerobilam. czekam na fajne pomysly
Lubisz to?
sama nie wiem
17 Septembrie 2012
A Moze By Tak, Romantyczny Wieczorek?? Wiesz, Kolacja Przy Swiecach i Winko??
16 Septembrie 2012
konto usunięte
Mnie by tam wystarczyło, gdyby mi zerwano na łące jakiś ładnych kwatków
15 Septembrie 2012