30.08.2012
głośne myśli. ...
Życie to jedno wielkie ja pierdole, a potem się umiera.
To, że pokochałam Cię nagle i wcześniej nie zwracałam na Ciebie uwagi i czasem udaję, że mam Cię w dupie: pamiętaj. Jestem kobietą i jestem zmienna. Jestem deszczem i słońcem i boję się ran.

To , że nie piszę imion wielką literą nie znaczy, że nie mam szacunku, to że się uśmiecham nie znaczy że mam dobry humor, to że jestem dostępna na gadu nie znaczy, że chcę z tobą pisać, to że tęsknię nie znaczy że kocham . '
Nie lubię. Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. nie lubię jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to ,by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo . ;x
zazdrość ? nie , co ty ! ja zawsze czymś rzucam w laskę, która przystawia się do mojego chłopaka. Taka gra . . wiesz , orient . ♥
To, że pokochałam Cię nagle i wcześniej nie zwracałam na Ciebie uwagi i czasem udaję, że mam Cię w dupie: pamiętaj. Jestem kobietą i jestem zmienna. Jestem deszczem i słońcem i boję się ran.

To , że nie piszę imion wielką literą nie znaczy, że nie mam szacunku, to że się uśmiecham nie znaczy że mam dobry humor, to że jestem dostępna na gadu nie znaczy, że chcę z tobą pisać, to że tęsknię nie znaczy że kocham . '
Nie lubię. Nie lubię jak ktoś kłamie, jak nie dotrzymuje słowa, jak zawodzi. nie lubię jak się zaczynam pozytywnie nastawiać po to ,by za chwilę stwierdzić, że każda historia kończy się tak samo . ;x
zazdrość ? nie , co ty ! ja zawsze czymś rzucam w laskę, która przystawia się do mojego chłopaka. Taka gra . . wiesz , orient . ♥
- cześć kochanie . co robisz ? - Nic specjalnego , jestem starsznie zmęczony i idę zaraz spać . a Ty skarbie ? - stoję za tobą , w tym klubie . -,-
Rozumiem, że to "Kocham Cię",to był taki spam i wysyłałeś to do każdej.
-masz jakiś problem?
-tak.ty jestes moim problemem...
-podobno z problemami najlepiej sie przespac ;p

Pytał o moje marzenia, a ja nieśmiało podnosząc wzrok zagryzałam wargi z uśmiechem nie wiedząc, jak ująć w słowach wyznanie, zę spełnił je wszystkie samym sobą . ♥
Rozumiem, że to "Kocham Cię",to był taki spam i wysyłałeś to do każdej.
-masz jakiś problem?
-tak.ty jestes moim problemem...
-podobno z problemami najlepiej sie przespac ;p

Pytał o moje marzenia, a ja nieśmiało podnosząc wzrok zagryzałam wargi z uśmiechem nie wiedząc, jak ująć w słowach wyznanie, zę spełnił je wszystkie samym sobą . ♥
- ej , weź o nim zapomnij . ! - a ty pamiętasz ile to jest 2+2 ? - pamiętam . - to weź kurwa zapomnij . !
Miłość w naszych czasach nie istnieje, trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać! ;)
Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W jednym momencie potrzebowałam miłości, a następnie ją odrzucałam tłumacząc,że wolę cieszyć się wolnością i niezależnością.
Miłość w naszych czasach nie istnieje, trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać! ;)
Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W jednym momencie potrzebowałam miłości, a następnie ją odrzucałam tłumacząc,że wolę cieszyć się wolnością i niezależnością.
..
Lubisz to?