02.10.2012
hejka .
hejo .
to znów ja ..
za często nie piszę ale mam drobne problemy rodzinne no i szkoła w dodatku a czasu mało
teraz akrat jestem w domu więc pomyślałam, że coś do Was napiszę ..
koniec wakacji i cały wrzesień był dla mnie totalnie negtywnie nastawiony , same problemy
i kłopoty .. teraz zaczyna powoli wzystko wracać do normy i ogólmnie stabilizacja wraca na nowo
mam nadzieje, że teraz już będzie coraz lepiej .
pozdrawiam ; )
to znów ja ..
za często nie piszę ale mam drobne problemy rodzinne no i szkoła w dodatku a czasu mało
teraz akrat jestem w domu więc pomyślałam, że coś do Was napiszę ..
koniec wakacji i cały wrzesień był dla mnie totalnie negtywnie nastawiony , same problemy
i kłopoty .. teraz zaczyna powoli wzystko wracać do normy i ogólmnie stabilizacja wraca na nowo
mam nadzieje, że teraz już będzie coraz lepiej .
pozdrawiam ; )
Lubisz to?