hej;p - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

18.05.2012

hej;p

hej ;) jak tam u was? niedługo lato ,macie plany jak je spędzić? znacie jakieś ciekawe książki;) 
Lubisz to?
na wakacje praca, taki mam plan a w weekendy wypady w góry albo wyprawy rowerowe takie dłuższe
20 Mai 2012
konto usunięte
lato miejmy nadzieje dopisze w pogode to każde jej spedzenie czasu bedzie mile i udane :)
18 Mai 2012