helloł ; ) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

19.09.2012

helloł ; )

jesienna aura za oknem, to na serduchu się robi ciężko..


piosenka do której mam sentyment <3




Lubisz to?
Mój były mi ja zadedykował:( i mam zle wspomnienia ale tak po za tym dobra nutka:)
8 Octombrie 2012
konto usunięte
kocham tą piosenkę
26 Septembrie 2012
;) nie ważne w jakim humorze jestes ;)
19 Septembrie 2012