ideał - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

16.08.2012

ideał

 Piękny?

Nie wiem.
Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i zielone oczy: po prostu cudowne.
Ale... nie.
Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa.
Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...




a Wasz ideał kobiety / mężczyzny ?

Lubisz to?
konto usunięte
dla mnie nie ma czegoś takiego jak ideał bo nie ma osoby idealnej
19 August 2012
konto usunięte
moim ideałem był mój były przez rok i 2 mies ..
17 August 2012
ideałem jest mój kolega z piaskownicy.. chociaż ma mnóstwo wad, to dla mnie jest idealny pod każdym względem.
16 August 2012