16.08.2012
ideał
Piękny?
Nie wiem.
Ma około 1.80 wzrostu, włosy mniej więcej takie krótkie jak ty i zielone oczy: po prostu cudowne.
Ale... nie.
Nie jest chyba piękny w obiegowym sensie tego słowa.
Jednak na pewno jest mężczyzną z którym - jeśli go gdzieś zobaczysz - od razu chciałabyś spędzić resztę życia...
a Wasz ideał kobiety / mężczyzny ?
Lubisz to?