jezeli.... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

28.08.2012

jezeli....

...jezeli jakas kobieta jest w stanie odbic mojego facetaa....to ja go nie chce...
Lubisz to?
konto usunięte
no wiadomo ze działa w dwie strony ..
29 August 2012
konto usunięte
oczywiście że dział .
29 August 2012
konto usunięte
Działa .
29 August 2012