kiedyś musi być dobrze :) - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

tak wlasnie jest, ale nie wolno sie poddawac
Tak bylo. 3 lata w plecy, ale nie poddam sie

Nauczylem sie troche nieufnosci, ale najwazniejsze co zrozumialem to nawet taka wielka rana nie zabije uczuc, dalej chce kochac i byc kochanym :) ,  lekki strach napewno jest przed kolejnym takim ciosem, ale za to jaka bedzie satysfakcja jak  sie trafi :) , bo po takim czyms czlowiek jeszcze bardziej docenia deficytowy towar jakim jest prawdziwa milosc.

Pozdrowienia dla wszystkich samotnych serc z Krakowa :)  i reszty swiata :)
 Nie traćmy nadziei i glowy w góre :) razem damy rade :)
Lubisz to?
konto usunięte
niestety .
29 August 2012
konto usunięte
mam wrażenie , że ludzie otaczający mnie w internecie są tylko i wyłącznie z Krakowa. ewentualnie z innego miasta na śląsku. ;) :D:D
20 August 2012