20.08.2012
kiedyś musi być dobrze :)

Tak bylo. 3 lata w plecy, ale nie poddam sie
Nauczylem sie troche nieufnosci, ale najwazniejsze co zrozumialem to nawet taka wielka rana nie zabije uczuc, dalej chce kochac i byc kochanym :) , lekki strach napewno jest przed kolejnym takim ciosem, ale za to jaka bedzie satysfakcja jak sie trafi :) , bo po takim czyms czlowiek jeszcze bardziej docenia deficytowy towar jakim jest prawdziwa milosc.
Pozdrowienia dla wszystkich samotnych serc z Krakowa :) i reszty swiata :)
Nie traćmy nadziei i glowy w góre :) razem damy rade :)
Nie traćmy nadziei i glowy w góre :) razem damy rade :)
Lubisz to?