kokokoko - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

09.06.2012

kokokoko

jaki żaaaaaal!!!
1:1
ale mnie wkurzyli!!!  
           a was?              
Lubisz to?
Dobrze, ze nie przegrali, Takie zycie, no coz :)
11 Iunie 2012
konto usunięte
nas nie.
11 Iunie 2012
Remis jest dla nas sukcesem bo mogli my przegrać ten mecz.Następne drużyny są dużo silniejsze to nie będzie już z kim wygrać,trzeba liczyć że Czesi nam nie dadzą rady a o Rosji nawet nie pisze bo jesteśmy bez szans
11 Iunie 2012