miłość? - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

25.09.2008

miłość?

Hej jestem Wojtek mam 22 lata i szukam fajnej dziewczyny która myśli na poważnie o związku... najlepiej z wielkopolski
Lubisz to?
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
15 Octombrie 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
4 Octombrie 2008
konto usunięte
fajniutki jestes ale daleko :(
26 Septembrie 2008