nie zależnie od tegoooo..... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Nie zależnie, co by się działo, to świat może poczekać! Gdy jestem z Tobą, to mam jedną myśl, jedno pragnienie.. Żeby zostać z Tobą już na zawsze! Nawet nie wiesz, że ja gdy jestem obok Ciebie, to już tęsknie za Tobą! Niech Nasze szczęście trwa wiecznie! Niech nigdy się nie kończy! Niech zawsze będzie pięknie! Będę kochać, będę walczyć o to, co jest mi pisane.. Kocham Cię ;** ! Tylko Ty ;** ! Na wieki.. ;* Tylko My ;** ! Jesteś Najważniejszy ;** !

Lubisz to?