depresyjna pogoda czy na was tez tak działa?? wsam raz do spedzenia we dwoje ;(
Lubisz to?
nie można się poddawać... trzeba wyjść poznawać ludzi i na pewno pojawi się ta odpowiednia osoba, siedząc w domu i się dołując nic nie zyskamy miłość sama nie zapuka do naszych drzwi trzeba odrobinę pomóc szczęściu
30 Septembrie 2012
Depresja mnie ciągle prześladuje,zwłaszcza o tej porze
29 Septembrie 2012
zebym tylko mial z kim spedzic,te chwile,we dwoje,pomalu trace nadzieje!