no hejj... - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

23.09.2012

no hejj...

 depresyjna pogoda czy na was tez tak działa?? wsam raz do spedzenia we dwoje ;( 

Lubisz to?
konto usunięte
nie można się poddawać... trzeba wyjść poznawać ludzi i na pewno pojawi się ta odpowiednia osoba, siedząc w domu i się dołując nic nie zyskamy miłość sama nie zapuka do naszych drzwi trzeba odrobinę pomóc szczęściu
30 Septembrie 2012
Depresja mnie ciągle prześladuje,zwłaszcza o tej porze
29 Septembrie 2012
konto usunięte
zebym tylko mial z kim spedzic,te chwile,we dwoje,pomalu trace nadzieje!
29 Septembrie 2012