pierwszy. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

08.08.2012

pierwszy.

 Witam wszystki, to mój pierwszy wpis. ; ) 
Nazywam się Natalia mam 16 lat, mieszkam w szklarskiej porębie. :D
Chodzę do Szkoły Handlowej. ;x

Podoba mi sie ta grupa. ^^ 

moje motto : "od miłości wole wódkę!" ; D




 
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
hej:) wódka to zło;p,choć lepsza od miłości;p
9 August 2012
konto usunięte
hej ;)
9 August 2012