Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** - podpisy grupy | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.

Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.

17 Iunie 2009
!!!...hm... Samotne serduszka...

15 Iunie 2009
Sama,ale nie samotna;)

15 Iunie 2009
... pamiętasz jak błagałam, byś nigdy nie zabierał... mi tego co kochałam

15 Iunie 2009
,,NauCze Cię Życ jAk kOchaC i śNić"

15 Iunie 2009
Bo życie to tylko przecinek...W zdaniu wieczności...

15 Iunie 2009
Miłość jest nierozłaczną częścią cierpienia

14 Iunie 2009
"...ChodŻ pragnę cofnąć czas.. nigdy już nie będzie nas..."

14 Iunie 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

13 Iunie 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

14 Iunie 2009
ja Cię kocham a Ty mnie nie ;( KC. Piotrusiu:*

13 Iunie 2009
[...]...samotnych serduszek... ;(

12 Iunie 2009
moje serce złamał on ;(

12 Iunie 2009
PODPIS xD

12 Iunie 2009
'... Moja dusza gdzieś wysoko, wędruje samotna...'

22 Iunie 2009
a taki jeden za kare teraz tu piesze

20 August 2009
DLACZEGO SAMOTNOSCI TAK BOLI ;)

12 Iunie 2009
Dla tych którzy zostali bardzo zranieni po roku czuje jak by mi noz w serce specjalnie wbiła :-((

12 Iunie 2009
Dla smutnych i smutnych serduszek :( :( :(

11 Iunie 2009
dla zranionych w maju, dla tych ktorzy rozczarowali sie po 1,5 roku chodzenia, dla smutnych :(

11 Iunie 2009
Dla zranionych :-/ opuszczonych... niekochanych :(