Pisanie opinii możliwe jest dla zarejestrowanych użytkowników.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
Zaloguj lub zarejestruj się za darmo jeśli nie masz jeszcze konta.
konto usunięte
11 Iunie 2009
Zapraszam do mojego klanu Witaj w klanie zrób reklamę :)
konto usunięte
11 Iunie 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek. :*
Dla smutnych i smutnych serduszek :(:(:(
konto usunięte
10 Iunie 2009
do samotnych i samotniejszych serduszek ... ;*****:(
konto usunięte
9 Iunie 2009
dla wszystkich samotnych seduszek ;/;/
jak szukacie to niema jak nie szukacie to samo pszyhodzi
konto usunięte
9 Iunie 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
8 Iunie 2009
***;Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
8 Iunie 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
ehh.. .czasem lepiej jest być samemu niż z kimś kto rani
konto usunięte
7 Iunie 2009
Jestem samotny... zapraszam wszystkie samotne dziewczyny na mój profil :D piszcie i oceniajcie pozdrawiam
konto usunięte
7 Iunie 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek .. ! ;** Nie zamulać każdy na kogoś w życiu czeka .. !
konto usunięte
16 Noiembrie 2009
Jestem samotnym 16-latqkienm... dziewczyny zapraszam na to gg...3660832 nie patrze na wygląd :) liczy się tylko wnętrze ;**
konto usunięte
5 Iunie 2009
dlaczego w zyciu jest tak ze szczescie pojawia sie niespodzianie i tak samo odchodzi?? :(:( mam okropnego pecha w milosci :(:( czuje sie samotna i to bardzo :(
konto usunięte
5 Iunie 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
konto usunięte
24 Ianuarie 2010
Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** kasia jestem;)
konto usunięte
19 Iulie 2009
hmm ciągle samotny ;((( mam pecha w Miłości ;((
konto usunięte
12 Iunie 2009
Serce samo wyznacza nam, kiedy mamy się zakochac xD
konto usunięte
15 Ianuarie 2010
Jestem Samotny Szukam Dziewczyny moje serduszko jest wolne
konto usunięte
3 Iunie 2009
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***