poszukuje:(:( - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

17.11.2008

poszukuje:(:(

Mam na imię Kasia i nie lubię jak ktoś do mnie mówi Katarzyna eh mam 15 lat i szukam chłopaka w wieku 15-17 jak ktoś chce to pisać PW pozdrawiam:*:*

Lubisz to?
konto usunięte
nieradzę szukać przez neta, trafi Ci się jakiś idiota, a potem nie będziesz wiedziała jak wybrnąć z sytuacji... nie polecam...
18 Noiembrie 2008
konto usunięte
szczerze dla mnie takie oferty są smieszne...ale kazdy robi to co uważa za stosowne..:) pozdr:)))
18 Noiembrie 2008
hmm...hej.. chciałby ktoś popisać z samotnym chłopakiem? może się znajdzie ktoś niedaleko legnicy?;-* plose ;-*****
18 Noiembrie 2008