17.11.2008
poszukuje:(:(
Mam na imię Kasia i nie lubię jak ktoś do mnie mówi Katarzyna eh mam 15 lat i szukam chłopaka w wieku 15-17 jak ktoś chce to pisać PW pozdrawiam:*:*
Lubisz to?