poznać. - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

31.07.2012

poznać.

 hejka ;p

poznałam kogoś tu na fotce... ale no nw.
kuurde no ciacho, ale tutaj też mam kogoś na oku . ( reAL )

wydawało mi się coś ostatnio , że jak spojarzałąm w jego strone to od razu przerzucił wzrok .
no nw.

strzała ;)
Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
spotka*
31 Iulie 2012
konto usunięte
Masz dopiero 15 lat :> Jeszcze nie jedna miłość w życiu Cię spotkam :)
31 Iulie 2012