31.07.2012
poznać.
hejka ;p
poznałam kogoś tu na fotce... ale no nw.
kuurde no ciacho, ale tutaj też mam kogoś na oku . ( reAL )
wydawało mi się coś ostatnio , że jak spojarzałąm w jego strone to od razu przerzucił wzrok .
no nw.
strzała ;)
poznałam kogoś tu na fotce... ale no nw.
kuurde no ciacho, ale tutaj też mam kogoś na oku . ( reAL )
wydawało mi się coś ostatnio , że jak spojarzałąm w jego strone to od razu przerzucił wzrok .
no nw.
strzała ;)
Lubisz to?
