pytanko - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

20.06.2012

pytanko

co byście zrobili gdyby wasz chłopak bądź wasza dziewczyna was zdradził/a?(niestety ja takie coś przeżyłam i po prostu zerwałam) ; )
Lubisz to?
nawet jesli sie zdrade wybaczy to przy pierwszej lepszej kłotni sie tą zdrade wypomina i juz nigdy nie jest tak jak wczesniej
26 Iunie 2012
konto usunięte
Ja bym zerwała, nawet gdybym kochała. Potrzebowałabym czasu na przemyślenie ;). Ale jeśli dałabym komuś drugą szansę, to raczej gorzej by było z odbudowaniem zaufania, wręcz byłoby to mało realne :/...
25 Iunie 2012
konto usunięte
nie wiem co bym zrobila jeszcze chyba nie bylam zdradzona a jesli nie tak to nic o tym nie wiem bo jakbym wiedziala to bym chlopczykowi przyrodzenie uciela ;/ zeby sie nauczyl ;d
24 Iunie 2012