samotna o zlamanym sercu - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

mam 20 lat i szukam chlopaka w wiku 18 do 25 jak cos to pisac na gg numer 4073443
Lubisz to?
konto usunięte
DlA WsSsYsSsKIcH SaMoTnYCh sSsSeRdUsSsEk ; *** :zakochany: ; *** :zakochany: ; ** Mrauu . . . . ; ***
22 Noiembrie 2008
konto usunięte
Dla wszystkich samotnych serduszek...:***
20 Noiembrie 2008
konto usunięte
no życzę powodzenia, ale to chyba nie biuro matromonialne...
19 Noiembrie 2008