17.05.2012
samotni .;
"samotny wśród ludzi którzy myślą, on nigdy nie jest sam""Sama, samotna, otulona jedynie zapachem perfum..."
"Samotność to taka straszna trwoga, ogarnia mnie, przenika mnie"
` ...Niedostępna! ...Nieosiągalna! .
..Nieobecna! ...Nienamacalna!
Po prostu samotna.! ; (
` Chyba jestem niepotrzebna. Jest mnie coraz mniej.
Gdy wyschną już moje łzy
ktoś inny zacznie płakać.
dlatego ziemia pod nami nigdy nie wyschnie.
Lubisz to?