serducho - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

30.07.2012

serducho

 Czasem bycie samotnym jest męczące , chciałoby się mieć kogoś bliskiego, przytulać się do niego , posiadać takie uczucie , że jest się dla kogoś tym ważnym  . 
Ale bycie singlem też ma swoje zalety , można się wyszaleć , zero kłótni , odpoczynek . 
Ma się dużą swobodę działania, można rozwijać swoje pasje, uprawiać sport, podróżować, spotykać się z przyjaciółmi.


Nazywam się Justyna jestem nowa , witam wszystkich :> 
I pozdrawiam :)

Lubisz to?
konto usunięte
d83ddc4d
28 Februarie 2014
konto usunięte
siemka :p Asia
2 August 2012
konto usunięte
Hejka :) Sylwia
2 August 2012