siema. ;d - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

10.08.2012

siema. ;d

Hej, co słychać mam dla was fajne zdjęcie znalazłam dzisiaj na fb . 
Co o nim myślicie.? :D 
Jak dla mnie to święta prawda. :x



 
Lubisz to?
konto usunięte
True story :]
12 August 2012
konto usunięte
Święte słowa, święta racja, nie zakochujcie się lepiej skoczyć z mostu podobno mniej boli :)
11 August 2012