24.09.2012
siemkaaa
Siemanko :D
Jestem Łukasz moze ktoss mnie pamieta badz nie kiedys w latach 2010-2011 grupy zyły teraz widze wegetuja :D dobra kto mnie nie zna to mówie cos o sb pochodze z małej wsi zwanej kisielnica nieopodal Łomzy tu sie urodziłem i tu sprowadze zone :D jak jakas wariatka sie znajdzie ale dobraa :D interesuje sie motocyklami bardziej jak dziewczynami :d kreci mnie drift i tuning :D mam niecałe 18 lat i duzoo mam kompleksów :D no tak lubie pisac eski :d mam nielmitowane wiec moje pierwsze galaxy nie wytrzymało 3 miechów xdd :d
no tak :D teraz zajezdzam juz druge i cos ono slabuje juz ;p no wiec tak jak jakies pytania to smiało prosze zadawac :D
Jestem Łukasz moze ktoss mnie pamieta badz nie kiedys w latach 2010-2011 grupy zyły teraz widze wegetuja :D dobra kto mnie nie zna to mówie cos o sb pochodze z małej wsi zwanej kisielnica nieopodal Łomzy tu sie urodziłem i tu sprowadze zone :D jak jakas wariatka sie znajdzie ale dobraa :D interesuje sie motocyklami bardziej jak dziewczynami :d kreci mnie drift i tuning :D mam niecałe 18 lat i duzoo mam kompleksów :D no tak lubie pisac eski :d mam nielmitowane wiec moje pierwsze galaxy nie wytrzymało 3 miechów xdd :d
no tak :D teraz zajezdzam juz druge i cos ono slabuje juz ;p no wiec tak jak jakies pytania to smiało prosze zadawac :D
Lubisz to?