siemson ;D - Dla wszystkich samotnych serduszek...:*** | Fotka.com

Dla wszystkich samotnych serduszek...:***

04.10.2012

siemson ;D

 

Siemson ;d 

Nie bede mowic o milosci , bo i tak ch*j o tym wiem ;>
Powiem tylko , ze jestem zazenowana facetami w 21 wieku . 

Są popie**oleni i powiem tylko tyle . 
Pozdro ziomgy ;3

Lubisz to?
konto usunięte
zgadzam sie z tym wpisem:)
15 Octombrie 2012
konto usunięte
Nie można zawsze zganiać wszystkiego na facetów , oczywiście nie twierdzę , że są "aniołkami" , ale MAMY TO NA CO SIĘ ODWAŻYMY :) a jeżeli nie wyszło z kimś to znaczy , że to nie ta osoba i tyle ;-) a i wpis ogółem spoko :)
4 Octombrie 2012
konto usunięte
21wieku chodzi ci o lata czy o wiek :D XXI-tak powinnas napisac jak o wiek :D
4 Octombrie 2012